Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Witaj szkoło!

1 września 2016 roku po uroczystej Mszy św. odprawionej przez ks. Piotra Orlikowskiego Uczniowie, Rodzice, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Korczynie rozpoczęli nowy rok szkolny 2016/2017.

Pani dyrektor Anna Kowalczyk - Jas podziękowała za dar Eucharystii i serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych inaugurując nowy rok szkolny. Pani dyrektor w swoim przemówieniu nie zapomniała wspomnieć o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej przywołując z kart historii rok 1939. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć o bohaterach tamtych wydarzeń.

Wszystkim życzyła dużo siły, sukcesów i powodzenia: uczniom radości z odkrywania tajemnic świata, nauczycielom – zadowolenia i satysfakcji z pracy. Po przemówieniu Pani Dyrektor uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.

Rozpoczął się kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Będzie to czas kolejnych doświadczeń umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

Opublikowano: 03 września 2016 15:31

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017