Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej  kochanej szkoły. Trzeciego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie,  wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 r. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta odprawiona przez księdza wikariusza - Piotra Misztala.

Pani Dyrektor – Anna Kowalczyk - Jas bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.
Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak w domu. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Następnie uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na krótkie spotkanie z wychowawcami.

Opublikowano: 05 września 2018 18:22

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019