Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

PODZIĘKOWANIA

Drodzy Uczniowie,

Kończy się rok szkolny pełen niespodzianek, inny niż wszystkie, bez tradycyjnego zakończenia. Życzymy Wam, żeby żadne wirusy nie pokrzyżowały Waszych wakacyjnych planów i abyśmy spotkali się we wrześniu.Nabierzcie sił, dobrze się bawcie, ale nie zapominajcie o zdrowym rozsądku i … pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji.

Drodzy Rodzice,

„ Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”   Jan Paweł II

Przyjmijcie Państwo serdeczne podziękowania za Wasz trud, zaangażowanie, pomoc i pracę na rzecz szkoły,wspomaganie naszych działań i wspieranie nas
w pracy wychowawczej.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

KOMUNIKAT

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią informujemy, że odbiór świadectw szkolnych nastąpi 26 czerwca 2020 roku według ustalonych zasad i harmonogramu.

Obowiązujące zasady:

1. Wręczanie świadectw odbędzie się na placu przed głównym wejściem do szkoły, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych na sali gimnastycznej.
  2. Po odbiór świadectwa mogą przyjść wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów sugerujących chorobę zakaźną. Dotyczy to zarówno uczniów jak i rodziców.
  3. Do budynku szkoły nie mogą wejść rodzice. Oczekują na dzieci przed szkołą.
  4. Nauczycieli i uczniów obowiązują maseczki oraz dezynfekcja rąk lub rękawiczki.
  5. Podczas przebywania na terenie szkoły należy zachować dystans społeczny.
  6. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje uczniów strój galowy.

Uroczystość będzie przebiegała według harmonogramu:

• 8.00 –  klasa VIII – sala gimnastyczna
  • 9.00 -   zerówka
  • 9.30 –  klasa I
  • 10.00 - klasa II
  • 10.30 – klasa III
  • 11.00 – klasy IV/V
  • 11.30 – klasa VI
  • 12.30 – klasa VII

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość indywidualnego odbioru świadectw w sekretariacie szkoły w ustalonym wcześniej z wychowawcą terminie.

Opublikowano: 26 czerwca 2020 13:01