Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021

Początek roku szkolnego.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 1 września (wtorek) 2020 roku wg ustalonego harmonogramu. Uczniowie przedszkola, oddziału przedszkolnego (zerówki) i klasy pierwszej przychodzą tylko z jednym rodzicem/opiekunem. Pozostali uczniowie wchodzą na teren szkoły bez rodziców/opiekunów. Wszystkich obowiązują środki ostrożności. Przypominam o obowiązku noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły oraz zachowaniu dystansu społecznego w całym budynku. Wchodząc na teren szkoły określonym wejściem należy zdezynfekować ręce i udać się z wychowawcą do wyznaczonej sali. Proszę o zabranie obuwia zmiennego i worka na obuwie.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:
 1. Wejście główne:
 - 8.30 – przedszkole,
 - 9.00 – oddział przedszkolny (zerówka),
 - 9.15 – kl. I, sala nr 3,
 - 9.30 – kl. II, sala nr 6,
 - 9.45 – kl. III, sala nr 4,
 - 10.00 -  kl. IV, sala nr 1,
 - 10.15 – kl. V/VI, sala nr 2,
 - 10.30 – kl. VIII, sala nr 11.
2. Wejście od strony bloku sportowego:
 - 10.30 – kl. VII, sala gimnastyczna.

Opublikowano: 30 sierpnia 2020 18:09